Thuiswedstrijden voorjaarscompetitie TENNIS:

Bardienstplanner

apr 24
Koffieochtend april t/m september
Wordt herhaald elke week iedere woensdag tot wo sep 25 2019.
woensdag 24 april 09:00
apr 26
ORANJE BITTER TOERNOOI
vrijdag 26 april 20:00
mei 01
Koffieochtend april t/m september
woensdag 1 mei 09:00
mei 08
Koffieochtend april t/m september
woensdag 8 mei 09:00
mei 15
Koffieochtend april t/m september
woensdag 15 mei 09:00

Binnen of buiten?

Thuiswedstrijden voorjaarscompetitie TENNIS:

PDF-pictogramThuiswedstrijden voorjaarscompetitie april 2019.pdf

Thuiswedstrijden voorjaarscompetitie :

Datum:   soort:                wedstrijd:                           tijd:        team:
za. 13/4 GD. 17+            ELCKERLYC 2 - KADOELEN 1 9.30 uur D. Gasperz
za. 13/4 HD. 17+            ELCKERLYC 1 - APOLLO 9.30 uur C. Keune
za. 13/4 HD. 17+            ELCKERLYC 2 - 'T GOUWTJE 1 9.30 uur E. v. Nieuwkerk
za. 13/4 Dames 17+       ELCKERLYC 2 - WESTZIJDERVELD 1 13.00 uur E. Gordijn
za. 13/4 Heren 17+        ELCKERLYC 2 - NECKSLAG 3 13.00 uur J. van Diepen
zo. 14/4 Jongens t/m17  ELCKERLYC 1 - HET GROOTSLAG 2 9.00 uur F. Hoogestijn
zo. 14/4 Groen 2             ELCKERLYC 2 - TV PST 2 9.00 uur G. Hooijer
zo. 14/4 meisjes t/m14   ELCKERLYC 1 - ST. PANCRAS 2 10.30 uur A. Masker
zo. 14/4 Heren                ELCKERLYC 2 - DE HEERENDUINEN 3 10.30 uur N. Johansson
zo. 14/4 Heren 35+        ELCKERLYC 1 - RUINE VAN BREDERODE 3 12.00 uur O. Toeset
zo. 14/4 Dames              ELCKERLYC 1 - KONTAKT 3 13.30 uur R. Gietelink
zo. 14/4 DD.                   ELCKERLYC 3 - WINGS-BLOKKER 1 15.00 uur R. Stander
zo. 14/4 GD.                   ELCKERLYC 1 - HET VENNEWATER 2 15.00 uur G. v. Zelt
do. 18/4 DD.                   ELCKERLYC 1 - LANGEDIJK 1 10.00 uur M. Hoornweg
vr. 19/4 GD.                    ELCKERLYC 1 - DE HULSTENAAR 1 19.00 uur M. Doets
vr. 19/4 HD.                    ELCKERLYC 1 - BADHOEVEDORP 2 19.00 uur W. Willemsen
vr. 19/4 DD.                    ELCKERLYC 1 - HET GROOTSLAG 1 19.00 uur Y. Zwuup
za.20/4 Heren 17+          ELCKERLYC 3 - DE KAAG 3 9.30 uur M. v. Diepen
za.20/4 GD. 17+             ELCKERLYC 1 - ALKMAAR 1 11.00 uur R. v. der Wallen
za.20/4 Dames 17+        ELCKERLYC 1 - DDV 3 11.00 uur P. Haseth
za.20/4 Heren 1+           ELCKERLYC 1 - BEEM-STAR 2 13.00 uur A. Sweers
za.20/4 DD. Avond         ELCKERLYC 1 - DE CROMME BAL 4 19.00 uur S. Houttra
za.20/4 GD. Avond         ELCKERLYC 1 - DEM 1 19.00 uur T. Slokker
ma. 22/4 Groen 2           ELCKERLYC 1 - KADOELEN 1 9.00 uur E. Tulleners
ma. 22/4 Heren              ELCKERLYC 1 - TIE-BREAKERS 6 10.30 uur J. Hali
ma. 22/4 GD. 35+          ELCKERLYC 1 - ALL OUT 1 12.00 uur A. Wolffram
ma. 22/4 DD.                 ELCKERLYC 2 - BROEK IN WATERLAND 1 12.00 uur Y. de Groot
ma. 22/4 DD.                 ELCKERLYC 1 - DE POELSTARS 2 12.00 uur L. Rutten