Najaarscompetitie

2017 - klik op de betreffende competitie (blauw vet gedrukt) voor uitslagen en klik op "Teamkalender" voor de aanvangstijden

T.V. Elckerlyc 1 - 3296 Donderdag Morgen 3e klasse Dames dubbel 17+
Monique Hoornweg, Annemieke van der Hof, Ageeth van der Meulen, Karen Hettema, Esther van der Sikke

T.V. Elckerlyc 1 - 0695 Vrijdag Avond 2e klasse Gemengd dubbel 17+
Jeroen Hovestad, Martijn Bron, Marjolein Doets, Nathalie Isken, Martijn Keuning, S.K. Chong

T.V. Elckerlyc 1 - 1014 Vrijdag Avond 3e klasse Gemengd dubbel 35+ 
Esen Razaki, Saskia Doornekamp, Oscar Rommens, Clarisse Rommens, Miriam van Gulik, Tom Slokker, Peter Hetjes

T.V. Elckerlyc 1 - 2337 Vrijdag Avond 3e klasse Heren dubbel 35+
Willem Willemse, Fred Meijer, Joost Scholten, Cor Lamers, Marco van de Bosch, Fred Voorthuyzen

T.V. Elckerlyc 1 - 0055 Zaterdag Hele dag 2e klasse Gemengd 17+
Timo Vagevuur, Dave Doppenburg, Niels Bruinsma, Arissa Katarat, Stephanie Schreuder, Pauline Haseth

T.V. Elckerlyc 1 - 0302 Zaterdag Hele dag 3e klasse Gemengd dubbel 17+
Gre van Zelst, Joke Walstra, Remco van het Hof, Mark Overmars, Eke Statema

T.V. Elckerlyc 2 - 0348 Zaterdag Hele dag 4e klasse Gemengd dubbel 17+
Daniel Gaspersz, Nicole Gravesteyn, Yvonne Schurink, Herm Bussemaker, Alfred Veermand, Inge Jongeneel

T.V. Elckerlyc 1 - 1480 Zaterdag Hele dag 3e klasse Heren dubbel 17+
Ernst Winkel, Ko van Rouendaal, Taco van der Zee, Martin Bouquet, Ruud de Rijk

T.V. Elckerlyc 1 - 2534 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames 17+
Martine van Gool, Marlin Wabeke, Joyce Damsma, Marjon van Gemen, Danielle Dumont, Judith Verbij, Els Dinkla

T.V. Elckerlyc 1 - 2774 Zaterdag Hele dag 3e klasse Dames dubbel 17+
Victoria Yurchenko, Natalie Groenewegen, Elena Bragar, Yvonne van Gerven

T.V. Elckerlyc 2 - 2810 Zaterdag Hele dag 4e klasse Dames dubbel 17+
Olga Roos, Natascha van den Oetelaar, Carla van Schaik, Irma Vriens, Yvonne de Groot

T.V. Elckerlyc 1 - 5372 Zondag Hele dag 3e klasse Jongens 11 t/m 17 jaar
Jordy Leeflang, Tim de Vries, Rico Rosmuller, Jim Hali

T.V. Elckerlyc 1 - 6018 Zondag Hele dag 2e klasse Heren
Daniel Besseling, Vincent Besseling, Joris van Diepen, Hugo Zander