In memoriam Alwin Wijngaarde

10 november 2021


Alwin Wijngaarde 1940-2021

 

Afgelopen maandag is Alwin Wijngaarden overleden. Alwin was een Elckerlycer in hart en nieren. Hij was erelid van onze vereniging en jarenlang voorzitter. Alwin regelde en hield zich daarnaast bezig, met veel meer zaken. Van de technische commissie, de financiën, de kantine tot en met de ledenadministratie. Een pietje-precies die zich er nooit met een jantje-van-leiden van afmaakte.

De laatste tijd kon hij tot zijn eigen verdriet niet meer actief tennissen. Maar hij was, meestal met het fototoestel in de aanslag, nog vaak op de club te vinden. Altijd met belangstelling voor alles wat op de club speelde en altijd bereid om, gevraagd of ongevraagd, advies te geven aan de huidige bestuursleden. Dit deed hij met een grote kennis van zaken over besturen en vanuit zijn kennis als bondsgedelegeerde van de KNLTB.

We gaan een markant mens bij onze vereniging missen.

 

We wensen Irene en de familie veel sterkte

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 299 430 411 (van het clubhuis)

Tennis & Padel vereniging Elckerlyc

Van IJsendijkstraat 64
1442 CR Purmerend